ادامه احداث کانال کوی شالیزار، آباد محله با لوله کلاف
۱۳ شهریور, ۱۳۹۶
پیام تسلیت دهقان، سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر محمودآباد به مناسبت درگذشت پدر بزرگوار شهیدان محمدزاده
۱۹ شهریور, ۱۳۹۶

پدر شهیدان محمدزاده آسمانی شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان محمودآباد، عصر امروز حاج حسین‌جان محمدزاده پدر بزرگوار شهیدان محمدزاده پس از گذراندن یک دوره بیماری و کهولت سن دارفانی را وداع گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

این پدر که سه فرزند برومند خود را در طول دوران هشت سال دفاع مقدس راهی جبهه‌های حق علیه باطل کرده بود در شهرستان محمودآباد و استان مازندران به یک اسطوره و کوه مقاومت بدل شده است.

حاج حسین‌جان محمدزاده نخستین فرزند خود به‌نام پاسدار شهید ابوالقاسم محمدزاده که در سال ۱۳۴۰ متولد شده بود را در تاریخ ۲۱ اسفندماه ۱۳۶۳ در جزیره ترابه تقدیم اسلام و انقلاب کرده است.

دومین شهید این بیت بسیجی جوان هادی محمدزاده بود که متولد ۱۳۴۹ بوده و در تاریخ ۱۷ مردادماه ۱۳۶۴ در هورالعظیم شهید شد و سومین شهید سردار ابوالحسن محمدزاده متولد ۱۳۲۷ بوده که در تاریخ چهارم دی‌ماه سال ۱۳۶۵ در عملیات کربلای ۴ در ام‌الرصاص به درجه رفیع شهادت رسید و هر سه برادر شهید در گلزار شهدای آهومحله محمودآباد مدفون هستند.

به گزارش فارس بر اساس تصمیم ستاد ارتحال حاج حسین‌جان محمدزاده، تشییع پیکر این پدر قهرمان صبح روز دوشنبه ساعت ۱۰ از سپاه محمودآباد به سمت بارگاه ملکوتی امامزاده قاسم (ع) و سپس جهت خاکسپاری به سمت گلزار شهدای آهومحله برگزار می‌شود.