اهدای گل فرماندار، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر و سایر مسئولان به کارگران شهرداری در روز جهانی کار و کارگر
۵ اردیبهشت, ۱۳۹۷
گزارش تصویری از حضور دانش آموزان محمودآبادی در شهرداری محمودآباد برای تبریک به کارگران شهرداری در روز جهانی کارگر
۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۷

پیام تبریک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر محمودآباد به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان

به گزارش  روابط عمومی شهرداری، محسن رضایی شهردار محمودآباد و اعضای شورای اسلامی شهر محمودآباد با صدور پیامی میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان را تبریک گفت. متن کامل پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

فرا رسیدن میلاد خجسته  و فرخنده  حضرت علی اکبر (ع)  که به نام روز جوان نامگذاری و مزین شده است را  به همه جوانان پرشور و شعور،متعهد ،آگاه،امیدآفرین و پیشرو عرصه های کاروتلاش، نوآوری و شکوفایی تبریک  و تهنیت عرض می کنیم.

بدون تردید امام راحل عظیم الشان با ایمان و اعتماد  به همین نیروی جوانان برومند و انقلابی توانست  انقلاب شکوهمند ایران اسلامی و ۸ سال دوران پرافتخار و نورانی دفاع مقدس را را به ثمر رسانده و عزت و سربلندی را برای ملت به ارمغان بیاورد و پس از ایشان تعابیر مقام معظم رهبری مدظله العالی درخصوص ظرفیت ها و توانمندی های عظیم جوانان و تاکیدات مستمر معظم له در استفاده از این نیروی عظیم و اثر بخش بر هیچ کس پوشیده نیست.

امروزه باید بیش از گذشته بسترها و زمینه های مشارکت جوانان و حضور آنها در عرصه های مختلف فرهنگی،علمی، سیاسی،اقتصادی و اجتماعی آماده شود تا جوان بتواند با  عزم و اراده راسخ و پولادین خویش قله های رفیع علم و نوآوری را تسخیر کند و ای مهم زمانی عملی خواهد شد که مدیران با باور و اعتقاد به این  توانمندی و استعداد ،میدان و فرصت  شکوفایی و به ثمر رسیدن پتانسیل ها و  انرژی های نهفته  جوانان را در عرصه های مختلف فراهم کنند.

امید است در سالی که از سوی مقام معظم رهبری  به نام سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده   جوانان این کشور بویژه در شهر محمودآباد بتوانند با تاسی از جوان دشت کربلا حضرت علی اکبر(ع) با وفاداری ،ایثار ،عقلانیت و عشق و تعهد به دین مبین اسلام و ایران سرافراز زمینه های رشد و بالندگی هرچه بیشتر کشور در عرصه های مختلف  را بیش از گذشته فراهم کنند.