پاکسازی انهار توسط واحد خدمات شهری شهرداری محمودآباد
۲ خرداد, ۱۳۹۷
خریداری و آغاز به کار دستگاه ساحل روب شهرداری محمودآباد
۲۲ خرداد, ۱۳۹۷

پیام تبریک شهردار محمودآباد به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی(ع)

به گزارش روابط عمومی شهرداری محمودآباد، محسن رضایی در پیامی میلاد با سعادت و با برکت کریمه اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) را به تمام مسلمانان جهان و مردم شریف محمودآباد تبریک گفت.

شهردار محمودآباد در بخشی از این پیام بیان داشت: امام حسن(ع) نه تنها از نظر علم، تقوی، زهد و عبادت مقامی برگزیده و ممتاز داشت، بلکه از لحاظ بذل و بخشش و دستگیری از بیچارگان و درماندگان نیز در زمان خود زبانزد خاص و عام بود.

وی در ادامه گفت: وجود گرامی آن حضرت آرامش بخش دل های دردمند و پناهگاه مستمندان و تهیدستان و نقطه امید درماندگان بود و هیچ فقیری از در خانه آن حضرت دست خالی بر نمی گشت.

رضایی ادامه داد: هیچ آزرده دلی شرح پریشانی خود را نزد آن بزرگوار بازگو نمی کرد، جز آنکه مرهمی بر دل آزرده او می نهاد گاه پیش از آنکه مستمندی اظهار نیاز کند و عرق شرم بریزد، نیاز او را برطرف می کرد و اجازه نمی داد رنج و ذلت درخواست کردن را بر خود هموار سازد.

شهردار محمودآباد با بیان اینکه تمامی مسئولان و فرماندهان باید از سیره این امام بزرگوار الگو گرفته و با اقشار مردم ، شهروندان ،مستمندان ،تهیدستان  جامعه اینگونه رفتار نمایند در پایان گفت: اینجانب فرا رسیدن میلاد با برکت امام حسن مجتبی (ع) را به عموم مسلمانان و تشنگان کرامت اهل بیت علیهم السلام تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق کسب فیض و بهره مندی بیش از پیش از دریای فضائل و کرامات این انوار الهی را برای همگان مسألت دارم.