شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر محمودآباد در پیامی مشترک درگذشت جانباز سرافراز حاج محمود رضایی برادر سه شهید رضایی را تسلیت گفتند.
۱۰ اسفند, ۱۳۹۶
پیام شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر محمودآباد به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن
۱۸ اسفند, ۱۳۹۶

پیام شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر محمودآباد به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری/کاشت نهال

 «به نام پروردگاری که هستی بخش است و کاشتن و آباد کردن را دوست دارد»
آنچه امروز بخش بزرگی از ثروت و دارایی ما را تشکیل می دهد، جنگل ها یی است که به دست با تدبیر پیشینیان ایجاد شده است و ما امروز به دلیل خردورزی آن هاست که می توانیم  نفس بکشیم، از زیبایی جنگل ها و جاندارانی که حیات آن ها وابسته به درختان است بهره مند باشیم و از محصول درختان برای مصارف تغذیه ای و صنعتی استفاده کنیم.
هفته منابع طبیعی و روز درختکاری فرصتی است تا این سنت حسنه را که از نیاکان ما برجای مانده است به فرزندان خود آموزش دهیم و به رسم میراث داری و امانت داری ، در کاشتن نهال و گسترش زندگی بر این کره خاکی کوشا باشیم.
امروزه دوام بخش بزرگی از درآمد صنایع وابسته به کشاورزی ، مشروط به حیات درختان است. صنایع عظیم چوب و کاغذ ، صنعت ساخت رنگ و رزین ،  صنایع غذایی و صنایع  تبدیلی و تکمیلی که نقش مهمی در تامین امنیت غذایی کشور دارند و موارد متعدد دیگر، همگی مدیون وجود با برکت درختان هستند و به تبع آن درآمد و معیشت میلیون ها خانوار نیز وابسته به آن است.
از سوی دیگر، در شرایطی که جهان به دلیل توسعه شهرنشینی ، صنایع آلاینده و کارکرد ماشین الات با معضل مرگ آور آلودگی هوا دست به گریبان است، درختان بی ادعا و بزرگوار بهترین گزینه برای نجات بشریت هستند.
در پایان ، هفته منابع طبیعی و روز درختکاری را به شما عزیزان تبریک می گوییم و یقین داریم برای شما فرهیختگان ، هر فرصتی  روز درختکاری است.