بازدید شهردار محمودآباد از اجرای پل کوچه باران ۲۴
۱۱ مرداد, ۱۳۹۷
آگهی مناقصه (نوبت اول) همسان سازی و ساماندهی پیاده روی خیابان امام محمودآباد
۲۳ مرداد, ۱۳۹۷

پیام تبریک شهردار محمودآباد به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار

متن پیام شهردار محمودآباد  بدین شرح است:

۱۷مرداد روز شهادت خبرنگار شهید صارمی هر سال بهانه ای است تا به جامعه خبری کشورمان خدا قوت و دست مریزاد بگوییم. این بهانه را گرامی می دارم و برای همه تلاش گران عرصه خبر و اطلاع رسانی بهروزی و موفقیت در انتشار اخبار صحیح و واقعی را آرزومندیم.

این روز در حقیقت روز پاسداشت کوشش های صادقانه اصحاب رسانه و خبرنگاران آزاده ای است که برای دسترسی ، تولید، توزیع و اطلاع رسانی صادقانه از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند .

در دنیای کنونی با وجود تکنولوژی های ارتباطی پیشرفته و متعدد در امر دستیابی سریع به اطلاعات و منابع ، کسب اطلاعات موثق و قابل اطمینان در مورد وضعیت سیاسى، اجتماعى ، امنیتى ، فرهنگی و ……. جامعه و انتشار آنها بسیار هزینه بر، دشوار و در عین حال بسیار ضرورى و حیاتى است.

بنابراین اینجانب، روز خبرنگار ، روز حق گویی و حق جویی و روز پاسداشت قلم را به همه روزنامه نگاران و خبرنگاران ،عکاسان ،سردبیران و مدیران مسئول و صاحبان امتیاز رسانه ها که صاحبان اندیشه و قلم و مجاهدان عرصه اطلاع رسانی کشور هستند و خصوصا خبرنگاران پر تلاش شهر محمودآباد تبریک گفته و برای آن مجاهدان بی ادعاء آرزوی سرافرازی ، تداوم فعالیت و توفیق را از درگاه خداوند مسئلت می نمایم .

محسن رضایی