آگهی مناقصه (نوبت دوم) ساماندهی پیاده روی خیابان معلم محمودآباد طرح ساسو;شهرداری محمودآباد
۱ مهر, ۱۳۹۷
تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران شاغل شهرداری محمودآباد در هفته دفاع مقدس
۵ مهر, ۱۳۹۷

پیام تبریک شهردار محمودآباد به مناسبت هفته دفاع مقدس

محسن رضایی شهردار شهر ساحلی محمودآباد با صدور پیامی فرارسیدن هفته دفاع مقدس که یادآور حماسه بی بدیل ملت غیور ایران اسلامی و بسیجیان دریادل و آزاده است را به خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان سرافراز محمودآباد و یادگاران هشت سال دفاع مقدس تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

«هفته دفاع مقدس یادآور ایثار و استقامت رادمردان و شیرزنانی است که در لبیک به فرمان امام و مقتدای خویش در دفاع از کیان آب و خاک نظام مقدس جمهوری اسلامی جانفشانی نموده و حماسه های ماندگاری را بر برگ های زرین انقلاب اسلامی ثبت کردند.

ذکر فداکاری و مجاهدت رزمندگان دوران دفاع مقدس موجب زنده نگه داشتن و پویایی اسلام و انقلاب اسلامی و بیانگر آمادگی و حفظ قدرت دفاعی ملت قهرمان ایران است.

اینجانب فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را به ساحت مقدس حضرت بقیه ا… الاعظم (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت ا… العظمی خامنه ای (مد ظله العالی)، خانواده معظم شهدا، جانبازان ، آزادگان و ایثارگران عزیز علی الخصوص مردم شهیدپرور محمودآباد تبریک و تهنیت عرض می نمایم و توفیق ملت بزرگ ایران در تداوم حرکت در مسیر شهدا و ایثارگران را از خداوند منان مسئلت می نمایم.

محسن رضایی – شهردار شهر ساحلی محمودآباد