تقدیر شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر محمودآباد از حضور با شکوه مردم محمودآباد در راهپیمایی روز قدس
۲ تیر, ۱۳۹۶
آگهی مزایده بهره برداری از پارک لاله (نوبت اول)
۱۰ تیر, ۱۳۹۶

پیام تبریک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر محمودآباد به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر محمودآباد در پیامی فرارسیدن عید سعید فطر را تبریک گفتند.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

ماه رمضان، ماه عبادت، ماه نزول قرآن، ماه ذکر خدا به پایان رسید. خوشا بر آنان که در این ماه مبارک توشه‌ای از تقوی برگرفتند و خانه آخرت خویش را آباد کردند. همان بندگان مؤمنی که با روزه‌داری، تلاوت قرآن و اقامه‌ی نماز همراه و هم‌نفسشان در این ایام مبارک بود. امیدواریم خداوند منان به کرم بی‌منتهای خود ما را در زمره‌ی این بندگان خالص قرار دهد. حلول عید سعید فطر، نماد برجسته رهایی از قیود مادی و عروج در فضای رحمت و آرامش الهی را به همه شما بزرگواران تبریک عرض نموده و استمرار خالصانه بندگی پروردگار متعال و مهربانی و همدردی با بندگان پروردگار را مسئلت داریم.

  انشاءالله که لطافت روح و سر زندگی دل و پرهیز از گناه، به یمن مداومت بر ذکر پروردگار منان و پیروی از سنت رسول اکرم صلی الله علیه و سلم در لحظه لحظه حیات و گوشه گوشه وجودمان جاری و ساری گردد. چرا که بی تردید سعادت و سرافرازی ابدی از آن کسانی است که همه عمر چون ایام این ماه عزیز، اندیشه عبادت پروردگار منان دارند و خدمتگزاری و مهربانی به خلق او.

  عید فطر روز تولد دوباره انسان و فصل تازه شکفتن ایمان در روح و جان های پاک و بیدار است. عید فطر، عید فطرتهای روشنی می باشد که پس از گذشت ماه مبارک رمضان در نخستین روز ماه شوال اجر و پاداش خود را تنها در قرب الهی جستجو می کنند. روزی است که انسان به فطرت پاک خود باز می‏گردد و به شکرانه این نعمت بزرگ و بی کران، به ستایش باری تعالی پرداخته و زنگار گناه را از آئینه روشن قلب و جان می زداید.

 با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک  عید بزرگ سعید فطر و جشن پیروزی بر شیاطین درون و برون به همه مردم نجیب و شریف ایران اسلامی و مردم شریف محمودآباد، از خداوند متعال، رستگاری و عزت و کرامت همگان را مسئلت می نماییم و ضمن تبریک این عید فرخنده، از درگاه خداوند بزرگ مسئلت می‌نماییم تا همگی ما را در راه تلاش برای ارتقاء نظام جمهوری اسلامی ایران یاری نموده و در راه رسیدن به این هدف یاری مان نماید.