کلنگ احداث میدان معلّم در محمودآباد به زمین زده شد
۱۳ تیر, ۱۳۹۶
پیام تبریک شهردار محمودآباد به مناسبت ولادت امام رضا(ع)
۱۳ مرداد, ۱۳۹۶

پیام تبریک شهردار محمودآباد به مناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها

بسمه تعالی

شورای عالی انقلاب فرهنگی و با هدف آشنایی آحاد جامعه با عملکرد و خدمات شهرداری‌ها و دهیاری‌ها ، ارتقاء منزلت خانواده بزرگ شهرداری‌ها و دهیاری‌ها ، هم افزایی و افزایش همدلی و تعامل مردم و خانواده مدیریت شهری و روستایی و اطلاع‌رسانی در راستای آشنایی با رویکردها، ‌سیاست‌ها و برنامه‌های کشور در ارتباط با مدیریت شهری و روستایی ، روز چهاردهم تیرماه را به عنوان “روز شهرداری و دهیاری” نام گذاری کرد.

نقش شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در توسعه و آبادانی شهرها و روستاها بر همگان روشن بوده و شهرداری‌ها به عنوان یک نهاد خدماتی، فرهنگی و اجتماعی نقش مهم و اثرگذاری را در پیشرفت و توسعه جوامع با تکیه بر مشارکت شهروندان دنبال می‌کنند.

بدیهی است که نباید در این راستا از ضرورت همکاری و تقویت تعامل بین دستگاه‌های اجرایی که زمینه ساز ارتقاء بیشتر سطح خدمات به مردم بوده، غافل شد. هرچه که بین دستگاه‌ها با مدیریت شهری ارتباط تنگاتنگ و با دید حفظ مصالح عمومی جامعه شکل بگیرد قطعا توسعه و عمران شهرها به شکلی بهتر محقق خواهد شد.

اینجانب ضمن قدردانی از تلاش خالصانه  و صادقانه پرسنل متعهد و تلاشگر شهرداری ، چهاردهم تیرماه  روز شهرداری ها  را به خانواده بزرگ شهرداری محمودآباد خاضعانه تبریک عرض نموده و  تعامل ، همکاری وهمراهی  شهروندان فهیم محمودآباد با مجموعه مدیریت شهری  را در کمال احترام ارج می نهم.

علی اصغر مسلم پور

شهردار شهر ساحلی محمودآباد