کلنگ احداث میدان معلّم در محمودآباد به زمین زده شد
۱۳ تیر, ۱۳۹۶
پیام تبریک شهردار محمودآباد به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و دهه کرامت
۳ مرداد, ۱۳۹۶

پیام تبریک شهردار محمودآباد به مناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها

بسمه تعالی

شورای عالی انقلاب فرهنگی و با هدف آشنایی آحاد جامعه با عملکرد و خدمات شهرداری‌ها و دهیاری‌ها ، ارتقاء منزلت خانواده بزرگ شهرداری‌ها و دهیاری‌ها ، هم افزایی و افزایش همدلی و تعامل مردم و خانواده مدیریت شهری و روستایی و اطلاع‌رسانی در راستای آشنایی با رویکردها، ‌سیاست‌ها و برنامه‌های کشور در ارتباط با مدیریت شهری و روستایی ، روز چهاردهم تیرماه را به عنوان “روز شهرداری و دهیاری” نام گذاری کرد.

نقش شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در توسعه و آبادانی شهرها و روستاها بر همگان روشن بوده و شهرداری‌ها به عنوان یک نهاد خدماتی، فرهنگی و اجتماعی نقش مهم و اثرگذاری را در پیشرفت و توسعه جوامع با تکیه بر مشارکت شهروندان دنبال می‌کنند.

بدیهی است که نباید در این راستا از ضرورت همکاری و تقویت تعامل بین دستگاه‌های اجرایی که زمینه ساز ارتقاء بیشتر سطح خدمات به مردم بوده، غافل شد. هرچه که بین دستگاه‌ها با مدیریت شهری ارتباط تنگاتنگ و با دید حفظ مصالح عمومی جامعه شکل بگیرد قطعا توسعه و عمران شهرها به شکلی بهتر محقق خواهد شد.

اینجانب ضمن قدردانی از تلاش خالصانه  و صادقانه پرسنل متعهد و تلاشگر شهرداری ، چهاردهم تیرماه  روز شهرداری ها  را به خانواده بزرگ شهرداری محمودآباد خاضعانه تبریک عرض نموده و  تعامل ، همکاری وهمراهی  شهروندان فهیم محمودآباد با مجموعه مدیریت شهری  را در کمال احترام ارج می نهم.

علی اصغر مسلم پور

شهردار شهر ساحلی محمودآباد